jej Katka, aj moja kyticka je tu co si mi robila na narodeninky :) Bola prekrasna, robis krasne farebne kytice a hlavne okruhle, co je uzasne. Mas talent :) a tesim sa ked mi budes robit dalsiu kyticu :)
Vaše názory
wau
petra | 02.11.2012
:-)
mirka | 11.10.2012
ahoj kati ;)
super napady!!! VEEEELMI sa mi pacia tvoje dielka, pekne sa ti to tu rozrasta... myslim, ze toto by ta aj uzivilo..si kreativna a v zdravotnictve je ta skoda! .... mozem sa obcas ozvat s objednavkou ked budem potrebovat?
naša šikovnica
Kolegyne | 22.02.2012
Čau Katuška Si šikovná krásne kytičky, jedna krajšia ako druhá Ďakujeme za krásne výtvory, ktoré nám vždy rada urobíš. Držíme palce v biznise ;) ♥♥♥
:)
dekorKatka | 01.03.2012
Ďakujem krásne vy nezbednice :)