Vaše názory

wau

petra | 02.11.2012

jej Katka, aj moja kyticka je tu co si mi robila na narodeninky :) Bola prekrasna, robis krasne farebne kytice a hlavne okruhle, co je uzasne. Mas talent :) a tesim sa ked mi budes robit dalsiu kyticu :)

:-)

mirka | 11.10.2012

ahoj kati ;)
super napady!!! VEEEELMI sa mi pacia tvoje dielka, pekne sa ti to tu rozrasta... myslim, ze toto by ta aj uzivilo..si kreativna a v zdravotnictve je ta skoda! .... mozem sa obcas ozvat s objednavkou ked budem potrebovat?

naša šikovnica

Kolegyne | 22.02.2012

Čau Katuška  Si šikovná krásne kytičky, jedna krajšia ako druhá  Ďakujeme za krásne výtvory, ktoré nám vždy rada urobíš. Držíme palce v biznise ;) ♥♥♥

:)

dekorKatka | 01.03.2012

Ďakujem krásne vy nezbednice :)